KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16569353
nr 1656 9353
Jens Sinding Christensen
(1888-1980), Danmark
Oljemålning, Skärgård. Signerad. Olja på duk, 34x42 cm, yttermått inklusive ram: 45x53 cm
Jens Sinding Christensen, född 1888, död 1980, dansk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 11 november 2024
kl 20:40:40
100 kr
150 kr
Jens Sinding Christensen
Läs mer om Jens Sinding Christensen