KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16569353

nr 1656 9353

Jens Sinding Christensen

(1888-1980), Danmark

Oljemålning, Skärgård. Signerad. Olja på duk, 34x42 cm, yttermått inklusive ram: 45x53 cm

Jens Sinding Christensen, född 1888, död 1980, dansk målare,

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 11 november 2024
kl 20:40:40

Jens Sinding Christensen

Läs mer om Jens Sinding Christensen